Skip to content Skip to footer

Milestone Systems

KlientMilestone SystemsWzrost zadowolenia klientów poprzez optymalizacje procesu rozwiązywania zgłoszeń.Bieżące monitorowanie wydajności procesów marketingowych i sprzedażowych.Personalizacja doświadczenia klienta na etapie sprzedażyShare

Cel

Firma Milestone jest firmą technologiczną zajmującą się produkcją, sprzedażą i dystrybucją oprogramowania do systemów monitoringowych. Głównym celem projektu było i jest zapewnienie płynnej współpracy z klientami rozbudowa i ciągłe usprawnienia w automatyzacji procesów sprzedażowych. Milestone Systems kładzie bardzo mocny nacisk na jakość świadczonych usług dlatego niezbędne jest szybkie i odpowiednie reagowanie na wszystkie zapotrzebowania i kłopoty jakie posiadają ich klienci.

Rozwiązanie

Praca zespołu polega na ciągłym usprawnianiu i automatyzowaniu procesów sprzedażowych wsparciowych oraz poprawa komunikacji z ich klientami. Prace realizowano dla wewnętrznej aplikacji, która służy do zarządzania procesami marketingowymi, sprzedażą oraz obsługą klienta oraz portalu dla klientów, który umożliwia klientom kontakt z przedstawicielami Miletsone Systems oraz zapewnia dostęp do kluczowych z ich perspektywy informacji oraz monitorowania zgłoszeń.  

Rezultat

Wdrożenia i realizacje dla Milestone Systems są przykładem systemu, który ewoluuje razem z organizacją. Wraz z rozwojem firmy i zmianami kierunków biznesowych, zmieniają się procedury systemowe. Wdrożenie umożliwiło minimalizowanie nakładów pracy potrzebnych do obsługi zgłoszeń. Narzędzia analityczne umożliwiają organizacji śledzenie swoich wyników w zakresie sprzedaży oraz dostosowywanie procesów do oczekiwań rynkowych.