Skip to content Skip to footer

Maandag

KlientMaandagOptymalizacja procesu rekrutacji dzięki właściwemu doborowi kandydatówWysoki poziom zaangażowania użytkowników w korzystanie z systemuPoprawa jakości danych i tworzonych na ich bazie analitykShare

Cel

Firma Mandaag oczekiwała od Salesforce usprawnienia procesów związanych z rekrutacją. Mandaag pomaga firmom w rekturowaniu specjalistów między innymi do budowaniu wewnętrznych zespołów IT. Konieczne było, aby system zapewniał dostęp do bazy talentów, otwartych procesów rekrutacyjnych oraz wspierał pracowników w optymalnym dobieraniu kandydatów do zgłoszonych potrzeb klienta. Mandaag podczas wdrożenia kierował się głównie optymalnym działaniem i intuicyjnością systemu.

Rozwiązanie

Projekt dla Mandaag cechował się dużą ilością automatyzacji oraz developmentu. Środowisko zostało zaprojektowane i zaimplementowane w sposób, który gwarantował realizację potrzeb każdej grupy pracowników z naciskiem na przejrzystość i intuicyjność.

Rezultat

System został w pełni dostosowany do oczekiwań klienta nie tylko pod kątem procesów ale również interfejsu użytkownika. Obecnie pracownicy mają przejrzysty dostęp do kompletu danych, mogą prowadzić spersonalizowaną komunikacje z kandydatami oraz klientami oraz na bieżąco analizować skuteczność prowadzonych działań, dzięki narzędziom analitycznym. Klient dysponuje skrojonym na miarę środowiskiem, w którym realizowana jest zdecydowana większość procesów firmowych, a dzięki jego intuicyjności, pracownicy chętnie wprowadzają tam dane, dbając o ich wysoką jakość.