Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dlaczego warto wybrać właśnie Salesforce?

 

W dzisiejszych czasach korzystanie z zaawansowanej technologii w celu optymalizacji procesów biznesowych, identyfikowania nowych źródeł przychodu, czy tworzenia unikatowych ścieżek obsługi klienta to absolutna podstawa prowadzenia działalności.  Salesforce zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań już od 1999 roku, a dziś uważa się go za pioniera usług chmurowych. Przyjrzyjmy się cechom, które wpływają na wysoką pozycję Salesforce na rynku systemów CRM.

 

Założenia firmy

Salesforce kieruje się myślą, że systemy CRM powinny być przede wszystkim proste i nowoczesne (takie też są oczekiwania Klientów). Dodatkowo każdy z nich powinien obejmować następujące obszary:

? SPRZEDAŻ

? MARKETING

? OBSŁUGA KLIENTA

? ANALITYKA

 

Dlaczego Salesforce może okazać się idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy?

Możesz korzystać z niego z dowolnego miejsca i o każdej porze (co okazało się ogromną zaletą zwłaszcza w 2020 roku, kiedy 55% firm na całym świecie przeszło na pracę zdalną). 

Korzystanie z systemu CRM opartego na chmurze przynosi użytkownikom wiele zalet, między innymi nie wymaga skomplikowanej instalacji i jest bardziej opłacalny, niż alternatywne rozwiązania.

✔ Możesz dostosować swój interfejs

Każdy z użytkowników ma swoje indywidualne preferencje jeśli chodzi o użytkowanie danej strony internetowej, platformy, czy oprogramowania. Nie istnieje zatem usługa, która w 100% (w wersji podstawowej) odpowiadałaby na wszystkie te potrzeby. Salesforce daje użytkownikom możliwość dostosowania interfejsu do własnych upodobań. 

✔ Możesz uzyskać informacje na temat swoich klientów i ich działań w jednym miejscu, w czasie rzeczywistym.

✔ Salesforce cieszy się doskonałą reputacją

Firma otrzymała wiele wyróżnień i nagród za swoje produkty i usługi, a przez pięć lat z rzędu uplasowała się na pierwszym miejscu w zestawieniu “Najlepszych Dostawców CRM” International Data Corporation. Salesforce dostarcza oprogramowanie dla największych i najbardziej rozpoznawalnych korporacji na świecie. 

✔ Korzystasz z usług firmy, która ma mnóstwo wizji, ciągle wdraża nowe rozwiązania i zwiększa wachlarz swoich możliwości.

Skutecznie odpowiada też na potrzeby użytkowników i wychodzi im naprzeciw. Klienci korzystający z Salesforce doceniają otwartość interfejsu API i możliwość dostosowania go do swoich konkretnych potrzeb. Według G2 – witryny zajmującej się recenzjami peer-to-peer, Salesforce jest najczęściej nagradzaną platformą wśród tych opartych całkowicie na chmurze. G2 zbiera także opinie firm korzystających z Salesforce, dzięki czemu można zaobserwować, które funkcje platformy są najczęściej wyróżniane.

 

Należą do nich:

?  Bezproblemowa i stosunkowo łatwa implementacja oraz dostęp do instrukcji użytkowania, dzięki którym natychmiast można rozwiązać problem i rozwiać wszelkie wątpliwości.

?  Dostosowanie i konfiguracja platformy według własnych potrzeb.

?  Niesamowita społeczność (user community) i fora dyskusyjne na najwyższym poziomie.

?  Możliwość integracji Salesforce z narzędziami zewnętrznymi, takimi jak TSheets lub Microsoft Office, czy skrzynką e-mailową oraz dostęp do obszernej bazy pomocnych aplikacji (AppExchange).

?  Dostęp do pełnego wglądu w historię ścieżki klienta umożliwiająca obsługę klienta na nieporównywalnie wysokim poziomie.

?  Możliwość zbudowania solidnego narzędzia bez konieczności zbędnego i skomplikowanego kodowania.

?  Wszystkie potrzebne dane gromadzone w jednym miejscu i niesamowicie intuicyjne użytkowanie.

?  Kompleksowy system raportowania i porównywania kwartałów oraz dłuższych okresów rozliczeniowych.

 

A czego Ty oczekujesz od swojej platformy CRM? Jakie są potrzeby Twojej firmy? 

 

Zapraszam do kontaktu ➡ wspólnie znajdziemy odpowiedź na powyższe pytania. 

[email protected]

☎ (+48) 790 494 499

 

 

Leave a comment