Skip to content Skip to footer

Aplikacja Salesforce: Kto pracuje nad moim rekordem?

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się zobaczyć czerwony komunikat o błędzie przy próbie zapisania danych informujący o tym, że rekord został zaktualizowany i cały proces wprowadzania danych musisz zacząć od nowa, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. 

Na AppExchange jest już dostępna całkowicie za darmo, stworzona przez nas aplikacja, która informuje użytkowników Salesforce o innych osobach, które obecnie oglądają lub modyfikują dany rekord. Pozwala to uniknąć dublowania pracy podczas równoległej analizy zgloszeń albo Leadów przez specjalistów oraz zabezpiecza przed utratą wprowadzanych do systemu danych.

  • Zapobieganie utracie danych: Powiadamiając użytkowników, gdy rekord jest przeglądany lub edytowany, nasza aplikacja zapewnia, że żadne dane nie zostaną nadpisane ani utracone.
  • Oszczędność czasu: Eliminuje konieczność ponownego wprowadzania danych, oszczędzając cenny czas użytkowników i zwiększając ogólną wydajność.
  • Poprawa współpracy: Ułatwia współpracę w zespole poprzez dostarczanie aktualnych informacji o statusie rekordu, co zmniejsza ryzyko konfliktujących edycji.
  • Lepsze doświadczenie użytkownika: Redukuje frustrację poprzez zapobieganie występowaniu komunikatów o błędach związanych z równoczesnymi edycjami.
  • Łatwa instalacja: Aplikacja jest łatwa do zainstalowania i zintegrowania z istniejącym środowiskiem Salesforce.
  • Dostosowywalne powiadomienia: Użytkownicy mogą dostosowywać ustawienia powiadomień zgodnie z ich preferencjami i wymaganiami workflow.
  • Zwiększenie efektywności: Usprawnia proces wprowadzania danych, pozwalając użytkownikom skupić się na bardziej krytycznych zadaniach bez obawy o konflikty danych.
  • Niezawodność i bezpieczeństwo: Zbudowana zgodnie z solidnymi standardami bezpieczeństwa Salesforce, zapewnia niezawodne i bezpieczne działanie.

Zobacz, zainstaluj i koniecznie daj nam znać o wrażeniach.  

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej i zainstalować aplikację.

Leave a comment